SURFING NA TENERYFIE

Surf campy, szkoła surfingu, surf incentive

Hola Chicos! Jesteśmy Tenerife Surf Camp. Poruszamy się powoli, koncentrując się na wszystkim co łączy się z surfingiem. Naszym celem jest promowanie aktywnych, surfingowych wakacji oraz pokazywanie klimatycznych miejsc Teneryfy.

Organizujemy kursy surfingu i surf atrakcje na Teneryfie: obozy młodzieżowe, surf campy, indywidualne szkolenia oraz wyjazdy integracyjne dla firm – Incentive.

Z nami zgłębisz tajniki latania na falach, poznasz Teneryfę, styl życia surferów, podszkolisz surf umiejętności lub rozpoczniesz przygodę z surfingiem od podstaw. Tym, którzy wiedzą czym jest surfing oferujemy wypożyczalnie sprzętu surferskiego.

Surfing - Las Americas Teneryfa

SURFING NA TENERYFIE

Szkoła surfingu, surf campy, surf incentive

Hola Chicos! Jesteśmy Tenerife Surf Camp. Poruszamy się powoli, koncentrując się na wszystkim co łączy się z surfingiem.

Organizujemy kursy surfingu, obozy młodzieżowe, surf campy, indywidualne szkolenia oraz surf wyjazdy integracyjne dla firm – Incentive.

Surfing - Las Americas Teneryfa

Z nami zgłębisz tajniki latania na falach, poznasz styl życia surferów, podszkolisz surf umiejętności lub rozpoczniesz przygodę z surfingiem od podstaw.

Dodatkowo proponujemy atrakcje, które nas kręcą: loty paralotnią, rejsy oceaniczne, nurkowanie, skateboarding, rowerowe tury, jogę i medytacje.

Surfing na Teneryfie

Kurs surfingu i obozy surfingowe

KURS SURFINGU NA TENERYFIE

Kurs surfingu dla początkujących i zaawansowanych

Kurs surfingu na Teneryfie to idealny sposób, dzięki któremu w krótkim czasie poznasz podstawy „latania na falach”. Nasi nauczyciele odkryją przed Tobą krok po kroku, tajniki tego cudownego sportu.

Indywidualne lub grupowe kursy surfingu na Teneryfie pozwolą Ci nabyć podstawowych surf odruchów, poznać technikę tego sportu oraz zrozumieć zachowanie się fal. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych i certyfikowanych nauczycieli znających surf spoty Teneryfy jak własną kieszeń. Rozpocznij surf przygodę już dziś! 

KURS SURFINGU NA TENERYFIE

Surfing dla początkujących i zaawansowanych

Kurs surfingu na Teneryfie to idealny sposób, dzięki któremu w krótkim czasie poznasz podstawy „latania na falach”. 

Indywidualne lub grupowe surf kursy na Teneryfie pozwolą Ci nabyć podstawowych surf odruchów, poznać technikę tego sportu oraz zrozumieć zachowanie się fal.

Surf camp - wyjazdy surfingowe Teneryfa

OBOZY SURFINGOWE NA TENERYFIE - SURF CAMP

Wyjazdy surfingowe dla grup i surf atrakcje Teneryfa

Surf campy to wyjazdy grupowe dla osób chcących zgłębić tajniki surfingu, podszkolić surf umiejętności oraz poznać malownicze surf spoty Teneryfy.

Zaplanujemy i zorganizujemy pobyt Twojej grupy na Teneryfie w surferskim stylu.

Znajdziemy idealną lokalizację do zamieszkania w okolicach oceanu, zorganizujemy wyżywienie (opcje wege i vegan), zapewnimy atrakcje tj. wycieczki, rejsy, loty paralotnią z wulkanu, itp.  

Surfing - atrakcje na Teneryfie

SURF ATRAKCJE TENERYFA

Joga, paddle, deskorolka, rejsy, paralotnia ...

Jako dodatek do surf kursów oferujemy „jarające nas” atrakcje. Przeprowadzimy je całościowo lub dostarczymy Ci sprzęt i info do bezpiecznego cieszenia się nimi.

Proponujemy pływanie na paddle board, wycieczki objazdowe po klimatycznych miejscówkach wyspy, wyprawy rowerowe, jogę na plaży, medytacje, nurkowanie z żółwiami, snorkeling, kursy skatebording’owe, rejsy oceaniczne połączone z oglądaniem delfinów i wielorybów na wolności.

Szkoła surfu, obozy surfing - wyjazdy dla firrm

SURFING INTEGRACJA - OFERTA DLA FIRM

Aktywny wypoczynek, surf Incentive Teneryfa

Organizujemy dedykowane wyjazdy grupowe na Teneryfę, którym jednym z elementów jest surfing. To propozycja dla zaineresowanych ofertą wakacji „szytych na miarę”.

Dla potrzeb kursów, szkoleń i spotkań biznesowych przygotowujemy niezbędny sprzęt, wsparcie i komfortowe zaplecze.

Jeśli potrzebujesz surf klimatu, jako tła lub elementu sesji zdjęciowych czy produkcji video jesteśmy w stanie przygotować je całościowo lub wesprzeć prace Twojego teamu – więcej info tu.

Surfing - Szkoła surfingu - obozy surfingu na Teneryfie

SURF CAMP - OBOZY SURFINGOWE NA TENERYFIE

Wyjazdy surfingowe dla grup i surf atrakcje Teneryfa

Surf campy to wyjazdy grupowe dla osób chcących zgłębić tajniki surfingu, podszkolić surf umiejętności oraz poznać tajemnicze miejsca i malownicze surf spoty Teneryfy.

Zaplanujemy i zorganizujemy pobyt Twojej grupy na Teneryfie w surferskim stylu. Znajdziemy idealną lokalizację do zamieszkania w okolicach oceanu, zorganizujemy pełne wyżywienie (wizyty w lokalnych barach i restauracjach, opcje wege i vegan), zapewnimy dodatkowe atrakcje tj. wycieczki objazdowe wokół Teneryfy, rejsy katamaranem połączone z oglądaniem delfinów, loty paralotnią z wulkanu El Teide czy wyprawy skuterami wodnymi. Zobacz więcej szczegółów. 

Surfing - atrakcje na Teneryfie

SURF TENERYFA - ATRAKCJE DODATKOWE

Joga, paddle, deskorolka, wycieczki objazdowe…

Jako dodatek do kursów lub element wyjazdów surfingowych na Teneryfę proponujemy szereg, „jarających nas” atrakcji. Przeprowadzimy je całościowo lub dostarczymy Ci sprzęt i info do bezpiecznego cieszenia się nimi.

Proponujemy pływanie na paddle board, wycieczki po klimatycznych miejscówkach wyspy, szosowe i górskie wyprawy rowerowe, jogę na plaży, medytacje, nurkowanie z żółwiami, snorkeling, kursy i toury skatebording’owe, rejsy oceaniczne połączone z oglądaniem delfinów i wielorybów na wolności.

Jeśli masz inne potrzeby daj znam znać – przygotujemy je specjalnie dla Ciebie lub Twojej grupy.

Szkoła surfu, obozy surfing - wyjazdy dla firrm

SURFING - OFERTA DLA FIRM

Surf Incentive Teneryfa – wyjazdy integracyjne

Organizujemy dedykowane wyjazdy grupowe na Teneryfę, którym jednym z elementów jest surfing. To propozycja dla zaineresowanych ofertą wakacji „szytych na miarę”. Zapewnimy idealną lokalizację do zamieszkania w okolicach oceanu, wyżywienie, transport po wyspie oraz dodatkowe atrakcje.

Dla potrzeb kursów, szkoleń i spotkań biznesowych przygotowujemy niezbędny sprzęt, wsparcie i komfortowe zaplecze. Jeśli potrzebujesz surf klimatu, jako tła lub elementu sesji zdjęciowych czy produkcji video jesteśmy w stanie przygotować je całościowo lub wesprzeć prace Twojego teamu – więcej info tu.

SURFING FAQ - ODPOWIEDZI NA NAJCZĘSTSZE PYTANIA ODNOŚNIE SURFU

1. Czy surfing jest trudny?

Surfing nie jest trudny. Każdy niezależnie od płci, wieku czy poziomu sprawności fizycznej może surfować. 

Szybkie nabycie podstawowych surf umiejętności i wiedzy jest w zakresie każdego z nas. Jak najbardziej podstaw surfingu można nauczyć się w kilka dni. Przykładowo 10-godzinny kurs surfingu przeprowadzony w ciągu 5 dni pozwoli Ci poznać podstawy surfingu.

Kluczem do sukcesu w nauce surfingu jest pozytywne nastawienie, chęć obcowania z naturą, pokora wobec oceanu i dobry nauczyciel, który odkryje przed Tobą ten cudowny świat.

Więcej info znajdziesz w naszych blog poście – “Czy surfing jest trudny”

2. Czy surfing to sport ekstremalny?

Surfing nie jest sportem ekstremalnym. Surfing nie jest nawet sportem. To styl życia, przeżywanie chwili, uczucie jedności z naturą oraz głęboki stan medytacji. 

Oczywiście spłycając surfing do dyscypliny sportu i traktując go jak wyścig, w którym potrzebny jest lider, ranking, statystyki możemy stwierdzić, że to sport ekstremalny. Jest to jednak bardzo powierzchowne traktowanie surfingu. Surfing to nie rankingi, show, pokazy mody. 

Surfing na podstawowym poziomie mogą uprawiać i szybko opanować wszyscy, niezależnie od wieku, wagi, płci itp.

3. Surfing jak się przygotować? Surfing dla początkujących.

Odpowiednie przygotowania mentalne i fizyczne pozwolą Ci szybko opanować podstawy surfingu. Kluczowymi elementami są tu:

 • umiejętność pływania
 • kondycja i siła – dobre cardio i wytrzymałość 
 • równowaga – trenuj balans ciała
 • gibkość ciała – joga i jeszcze raz joga
 • czucie wody – poznaj wodny żywioł, wejdź do oceanu bez deski
 • przygotowanie umysłu – medytuj, pozwoli Ci to nie ulec panice w wodzie

Więcej informacji znajdziesz w naszym SURF poradniku – “JAK I GDZIE ZACZĄĆ SURFOWAĆ?”

4. Czy surfing jest niebezpieczny?

Surfing nie jest niebezpieczny, jeśli zachowasz odpowiednie reguły bezpieczeństwa i pokorę wobec siły żywiołów: wody, ziemi i wiatru. Wszyscy rozpoczynający przygodę z surfingiem powinni pierwsze kroki stawiać pod okiem doświadczonych surf nauczycieli.

5. Jak zacząć surfing? Od czego rozpocząć naukę surfingu?

Skorzystaj z pomocy certyfikowanych nauczycieli i ofert sprawdzonych szkółek surfingu. Doświadczony nauczyciel sprawi, że Twój pierwszy kontakt z surfingiem nie będzie trudny. Już na pierwszej lekcji złapiesz falę i poczujesz jak to jest na niej płynąć. 

 • Zadbaj o kondycję i ogólną wytrzymałość fizyczną.
 • Popływaj.
 • Wyjedź w miejsce gdzie pierwsze lekcje surfingu będą łatwe i przyjemne – idealnymi kierunkami blisko Polski są Teneryfa, Fuerteventura lub Lanzarote.
 • Znajdź szkółkę surfingu i nauczyciela.
 • Zarezerwuj pierwszą lekcję próbną – sprawdź czy Ci się spodoba.
 • Zarezerwuj więcej lekcji.
 • Skorzystaj z porady nauczyciela odnośnie sprzętu jaki kupić – w pierwszym kroku wystarczający jest niedrogi sprzęt używany.
 • Wyjedź na surf camp, podróżuj – poznawaj surf spoty (miejsca surfingu), systematycznie zwiększaj surf umiejętności.

6. Czy surfing to sport dla każdego?

Surfing jest sportem dla każdego. Niezależnie od płci, wieku, budowy ciała, tuszy, poziomu sprawności fizycznej każdy może surfować. Nawet w przypadku osób niepełnosprawnych, surfing jest jak najbardziej możliwy. 

Surfować mogą wszyscy. Surfują starzy, młodzi, grubi, chudzi, a nawet zwierzęta. Surf jest dla każdego! Surfing nie jest trudny. Podstawy surfingu, w krótkim czasie może opanować każdy. Więcej info znajdziesz w naszym SURF poradniku – “Czy surfing jest trudny”

7. Gdzie na surfing?

Optymalnym rozwiązaniem dla początkujących surferów jest Teneryfa lub inna z Wysp Kanaryjskich. Bez problemu można znaleźć tam szereg szkółek oraz prywatnych nauczycieli oferujących kursy surfingu na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkoły te, w dużej części, posiadają dobrej klasy zaplecze sprzętowe oraz doświadczonych instruktorów surfingu.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji odnośnie możliwości surfingu na Teneryfie, zapraszam do przeczytania posta o nazwie “11 powodów dlaczego wybrać Teneryfę na początek przygody z surfingiem”. Dowiesz się z niego jak bezpiecznie i możliwie tanio zacząć surfować na Teneryfie.

SURFING FAQ

Odpowiedzi na surf pytania

1. Czy surfing jest trudny?

Surfing nie jest trudny. Każdy niezależnie od płci, wieku czy poziomu sprawności fizycznej może surfować. 

Szybkie nabycie podstawowych surf umiejętności i wiedzy jest w zakresie każdego z nas. Jak najbardziej podstaw surfingu można nauczyć się w kilka dni. Przykładowo 10-godzinny kurs surfingu przeprowadzony w ciągu 5 dni pozwoli Ci poznać podstawy surfingu.

Kluczem do sukcesu w nauce surfingu jest pozytywne nastawienie, chęć obcowania z naturą, pokora wobec oceanu i dobry nauczyciel, który odkryje przed Tobą ten cudowny świat.

Więcej info znajdziesz w naszych blog poście – “Czy surfing jest trudny”

2. Czy surfing to sport ekstremalny?

Surfing nie jest sportem ekstremalnym. Surfing nie jest nawet sportem. To styl życia, przeżywanie chwili, uczucie jedności z naturą oraz głęboki stan medytacji. 

Oczywiście spłycając surfing do dyscypliny sportu i traktując go jak wyścig, w którym potrzebny jest lider, ranking, statystyki możemy stwierdzić, że to sport ekstremalny. Jest to jednak bardzo powierzchowne traktowanie surfingu. Surfing to nie rankingi, show, pokazy mody. 

Surfing na podstawowym poziomie mogą uprawiać i szybko opanować wszyscy, niezależnie od wieku, wagi, płci itp.

3. Surfing jak się przygotować? Surfing dla początkujących.

Odpowiednie przygotowania mentalne i fizyczne pozwolą Ci szybko opanować podstawy surfingu. Kluczowymi elementami są tu:

 • umiejętność pływania
 • kondycja i siła – dobre cardio i wytrzymałość 
 • równowaga – trenuj balans ciała
 • gibkość ciała – joga i jeszcze raz joga
 • czucie wody – poznaj wodny żywioł, wejdź do oceanu bez deski
 • przygotowanie umysłu – medytuj, pozwoli Ci to nie ulec panice w wodzie

Więcej informacji znajdziesz w naszym SURF poradniku – “JAK I GDZIE ZACZĄĆ SURFOWAĆ?”

4. Czy surfing jest niebezpieczny?

Surfing nie jest niebezpieczny, jeśli zachowasz odpowiednie reguły bezpieczeństwa i pokorę wobec siły żywiołów: wody, ziemi i wiatru. Wszyscy rozpoczynający przygodę z surfingiem powinni pierwsze kroki stawiać pod okiem doświadczonych surf nauczycieli.

5. Jak zacząć surfing? Od czego rozpocząć naukę surfingu?

Skorzystaj z pomocy certyfikowanych nauczycieli i ofert sprawdzonych szkółek surfingu. Doświadczony nauczyciel sprawi, że Twój pierwszy kontakt z surfingiem nie będzie trudny. Już na pierwszej lekcji złapiesz falę i poczujesz jak to jest na niej płynąć. 

 • Zadbaj o kondycję i ogólną wytrzymałość fizyczną.
 • Popływaj.
 • Wyjedź w miejsce gdzie pierwsze lekcje surfingu będą łatwe i przyjemne – idealnymi kierunkami blisko Polski są Teneryfa, Fuerteventura lub Lanzarote.
 • Znajdź szkółkę surfingu i nauczyciela.
 • Zarezerwuj pierwszą lekcję próbną – sprawdź czy Ci się spodoba.
 • Zarezerwuj więcej lekcji.
 • Skorzystaj z porady nauczyciela odnośnie sprzętu jaki kupić – w pierwszym kroku wystarczający jest niedrogi sprzęt używany.
 • Wyjedź na surf camp, podróżuj – poznawaj surf spoty (miejsca surfingu), systematycznie zwiększaj surf umiejętności.

6. Czy surfing to sport dla każdego?

Surfing jest sportem dla każdego. Niezależnie od płci, wieku, budowy ciała, tuszy, poziomu sprawności fizycznej każdy może surfować. Nawet w przypadku osób niepełnosprawnych, surfing jest jak najbardziej możliwy. 

Surfować mogą wszyscy. Surfują starzy, młodzi, grubi, chudzi, a nawet zwierzęta. Surf jest dla każdego! Surfing nie jest trudny. Podstawy surfingu, w krótkim czasie może opanować każdy. Więcej info znajdziesz w naszym SURF poradniku – “Czy surfing jest trudny”

7. Gdzie na surfing?

Optymalnym rozwiązaniem dla początkujących surferów jest Teneryfa lub inna z Wysp Kanaryjskich. Bez problemu można znaleźć tam szereg szkółek oraz prywatnych nauczycieli oferujących kursy surfingu na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkoły te, w dużej części, posiadają dobrej klasy zaplecze sprzętowe oraz doświadczonych instruktorów surfingu.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji odnośnie możliwości surfingu na Teneryfie, zapraszam do przeczytania posta o nazwie “11 powodów dlaczego wybrać Teneryfę na początek przygody z surfingiem”. Dowiesz się z niego jak bezpiecznie i możliwie tanio zacząć surfować na Teneryfie.

Life is better when you SURF!