KURS SURFINGU TENERYFA - SZKOŁA SURFU NA TENERYFIE

kurs surfingu na Teneryfie - sprzęt i nauczyciele

Hola Amigos! Jesteśmy Tenerife Surf Camp i organizujemy wyczilowane wyjazdy surfingowe na Teneryfę.

Zapraszamy na indywidualne lub grupowe kursy surfu oraz wyjazdy surfingowe na wiecznie słoneczną wyspę, Teneryfę. Kurs surfingu na Wyspach Kanaryjskich to idealny sposób, dzięki któremu szybko poznasz niezbędne podstawy, by swobodnie „latać na falach”.

kurs surfingu teneryfa zajęcia

Nasi nauczyciele odkryją przed Tobą krok po kroku, tajniki tego cudownego sportu. Indywidualne lub prowadzone w kameralnych grupach kursy surfingu na Teneryfie pozwolą w szybki i efektywny sposób nabyć podstawowych odruchów w wodzie, technik tego sportu oraz rozumienia i „czytania” fal.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych nauczycieli, znających surf spoty Teneryfy jak własną kieszeń.

Posiadamy pełne, wysokiej klasy zaplecze sprzętowe, które każdorazowo dostosowujemy do kursanta –  budowy ciała oraz umiejętności. Większe grupy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów surfingowych – surf campów na Teneryfie oraz ofertą Incentive (propozycja wyjazdów dla firm). Dla tych, którzy wiedzą czym jest surfing, oferujemy wypożyczalnie sprzętu surferskiego.

Kurs surfingu na Teneryfie fale

Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym (deski, pianki, itp.), profesjonalnymi i certyfikowanymi instruktorami surfingu, opiekunami – przewodnikami znającymi Teneryfę od podszewki, osobami z kilkunastoletnim doświadczeniem w organizacji dedykowanych kursów sportowych, wyjazdów grupowych, imprez integracyjnych, eventów, wyjazdów dla firm itp.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy osoby, grupy, firmy zainteresowane tematyką surfingu, ale także chcące wykorzystać surf otoczkę w swoich produkcjach tj. projekty video, sesje fotograficzne, etc. Mamy w tych obszarach duże doświadczenie, niezbędny sprzęt, dużo czasu – „wiemy z czym to się je”. Aloha Chicas, Chicos, Amigas i Amigos!

KURS SURFINGU NA TENERYFIE

 • Kurs surfingu (1h w wodzie)
 • Surfing dla początkujących i zaawansowanych
 • Część teoretyczna i praktyczna
 • Deska, pianka, owoce i napoje w cenie kursu
 • CENA – SURF DLA POCZĄTKUJĄCYCH: 35 €
 • CENA – SURF DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH: 30 €
 • CENA – 10 LEKCJI SURFINGU: 28 €/LEKCJA (280 €)

KURS SURFINGU - ATRAKCJE DODATKOWE

 • Kurs jogi na plaży (1h – przed lub po surfingu): +15 €
 • Pakiet 40 zdjęć w formie cyfrowej: +35 €

UWAGA WAŻNE – nasza surferska oferta nie jest dla każdego. Bardzo cenimy komfort i wygodę swoją jak i naszych klientów, ale nie jesteśmy propozycją typu All Incusive – 5 gwiazdkowy hotel + „smażenie” się przy basenie. Jesteśmy SURF CHILL EXCLUSIVE! 

Jeśli chcesz poznać podstawy surfingu, podszkolić swoje surf umiejętności, ale także wyluzować się, poczuć surferskie wibracje to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Jeśli chcesz zapomnieć o doczesnych problemach, „polatać” ponad otaczającą rzeczywistością, skoncentrować się na wnętrzu, poczuć cudowne smaki kulinarne (opcje wegańskie i wegetariańskie), pooddychać czystym powietrzem, czyli zatrzymać się na chwilę – daj znać.

KURS SURFINGU NA TENERYFIE - SZKOŁA SURFU

Hola Amigos! Jesteśmy Tenerife Surf Camp i organizujemy wyczilowane wyjazdy surfingowe na Teneryfę.  Zapraszamy na indywidualne lub grupowe kursy surfu oraz wyjazdy surfingowe na wiecznie słoneczną wyspę, Teneryfę. Kurs surfingu na Wyspach Kanaryjskich to idealny sposób, dzięki któremu szybko poznasz niezbędne podstawy, by swobodnie „latać na falach”.

Nasi nauczyciele odkryją przed Tobą krok po kroku, tajniki tego cudownego sportu. Indywidualne lub prowadzone w kameralnych grupach kursy surfingu na Teneryfie pozwolą w szybki i efektywny sposób nabyć podstawowych odruchów w wodzie, technik tego sportu oraz rozumienia i „czytania” fal. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych nauczycieli, znających surf spoty Teneryfy jak własną kieszeń. Posiadamy pełne, wysokiej klasy zaplecze sprzętowe, które każdorazowo dostosowujemy do kursanta –  budowy ciała oraz umiejętności. Większe grupy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów surfingowych – surf campów na Teneryfie oraz ofertą Incentive (propozycja wyjazdów dla firm). Dla tych, którzy wiedzą czym jest surfing, oferujemy wypożyczalnie sprzętu surferskiego.

Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym (deski, pianki, itp.), profesjonalnymi i certyfikowanymi instruktorami surfingu, opiekunami – przewodnikami znającymi Teneryfę od podszewki, osobami z kilkunastoletnim doświadczeniem w organizacji dedykowanych kursów sportowych, wyjazdów grupowych, imprez integracyjnych, eventów, wyjazdów dla firm itp. Zapraszamy do kontaktu i współpracy osoby, grupy, firmy zainteresowane tematyką surfingu, ale także chcące wykorzystać surf otoczkę w swoich produkcjach tj. projekty video, sesje fotograficzne, etc. Mamy w tych obszarach duże doświadczenie, niezbędny sprzęt, dużo czasu – „wiemy z czym to się je”. Aloha Chicas, Chicos, Amigas i Amigos!

kurs surfingu na Teneryfie - sprzęt i nauczyciele

KURS SURFINGU NA TENERYFIE

 • Kurs surfingu (1h w wodzie)
 • Surfing dla początkujących i zaawansowanych
 • Część teoretyczna i praktyczna
 • Deska, pianka, owoce i napoje w cenie kursu
 • CENA – SURF DLA POCZĄTKUJĄCYCH: 35 €
 • CENA – SURF DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH: 30 €
 • CENA – 10 LEKCJI SURFINGU: 28 €/LEKCJA (280 €)

KURS SURFINGU - ATRAKCJE DODATKOWE

 • Kurs jogi na plaży (1h – przed lub po surfingu): +15 €
 • Pakiet 40 zdjęć w formie cyfrowej: +35 €

UWAGA WAŻNE – nasza surferska oferta nie jest dla każdego. Bardzo cenimy komfort i wygodę swoją jak i naszych klientów, ale nie jesteśmy propozycją typu All Incusive – 5 gwiazdkowy hotel + „smażenie” się przy basenie. Jesteśmy SURF CHILL EXCLUSIVE! Jeśli chcesz poznać podstawy surfingu, podszkolić swoje surf umiejętności, ale także wyluzować się, poczuć surferskie wibracje to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Jeśli chcesz zapomnieć o doczesnych problemach, „polatać” ponad otaczającą rzeczywistością, skoncentrować się na wnętrzu, poczuć cudowne smaki kulinarne (opcje wegańskie i wegetariańskie), pooddychać czystym powietrzem, czyli zatrzymać się na chwilę – daj znać.

Life is better when you SURF