SURF INTEGRACJA – INCENTIVE TENERYFA

kurs surfingu Teneryfa - nauczyciele surfingu

Integracja na Teneryfie – wyrusz na obozy surfingowe tzw. surf campy z ekipą TSC. Skorzystaj z oferty INCENTIVE TENERIFE SURF CAMP!

W ramach propozycji surf campów – firmowych wyjazdów surfingowych, oferujemy pełną opiekę podczas pobytu na Teneryfie, od momentu wyjścia z samolotu. Zaplanujemy i zorganizujemy pobyt Twojej grupy na Teneryfie w surferskim stylu.

Znajdziemy idealną lokalizację do zamieszkania w okolicach oceanu, zorganizujemy wyżywienie (wizyty w lokalnych barach i restauracjach, catering – opcje wegańskie i wegetariańskie) oraz dodatkowe atrakcje tj. wycieczki objazdowe, rejsy oceaniczne połączone z oglądaniem wielorybów i delfinów, loty paralotnią z wulkanu El Teide czy wyprawy skuterami wodnymi wzdłuż klifów Los Gigantes.

Integracja na Teneryfie - surf camp

Fanom jazdy na deskorolce zaproponujemy nocne toury na surfboardach i longboardach, dzięki którym poznasz inne, mniej znane oblicze wyspy wiecznej wiosny.

Z nami poczujesz czym jest surfing oraz odkryjesz tajemnicze, klimatyczne zakątki Teneryfy, których próżno szukać w przewodnikach, na Google Maps czy w ofertach typu „All Inclusive”. Zapraszamy na surf wyjazdy integracyjne – rozpocznij przygody z surfingiem na Teneryfie z TENERIFE SURF CAMP.

kurs surfingu Teneryfa - grupowa lekcja surfingu

Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym, profesjonalnymi i certyfikowanymi instruktorami surfingu, opiekunami – przewodnikami znającymi Teneryfę od podszewki, osobami z kilkunastoletnim doświadczeniem w organizacji dedykowanych kursów sportowych, wyjazdów grupowych, imprez integracyjnych, eventów, wyjazdów dla firm itp.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy osoby, grupy, firmy zainteresowane tematyką surfingu, ale także chcące wykorzystać surf otoczkę w swoich produkcjach tj. projekty video, sesje fotograficzne, etc. Posiadamy w tych obszarach duże doświadczenie, niezbędny sprzęt, ogromną ilość czasu i energii do działania – „wiemy z czym to się je”. Aloha Chicas, Chicos, Amigas i Amigos!

SURFINGOWE WYJAZDY - INTEGRACJA DLA FIRM

Integracja na Teneryfie - oferta surf wyjazdów
 • Wyjazdy surfingowe, aktywny wypoczynek, kreatywne zajęcia
 • Wyjazdy tematyczne, konferencje, imprezy integracyjne dla firm
 • Konferencje, szkolenia, surf travel (zabawy i gry integracyjne)
 • Organizacja imprez tematycznych i eventów w surf stylu
 • Imprezy firmowe I imprezy integracyjne
 • Pełna organizacja wyjazdów: dobór lokalizacji, atrakcje na imprezy, catering, plaże Teneryfy, etc.
 • Oferta przeznaczona jest dla firm i grup pragnących poznać Teneryfę lub inne z Wysp Kanaryjskich w surferskim stylu

Wyślij nam info odnośnie Twojej grupy lub eventu: liczba osób, wiek, data pobytu na Teneryfę oraz Wasze oczekiwania.

W przypadku dedykowanych eventów podeślij nam brief, zawierający szczegółowe wymagania. W ciągu doby otrzymasz dedykowaną propozycję od Tenerife Surf Camp .

WYJAZDY INTEGRACYJNE – SURF INCENTIVE NA TENERYFIE

Integracja na Teneryfie – wyrusz na obozy surfingowe tzw. surf campy z ekipą TSC. Skorzystaj z oferty INCENTIVE TENERIFE SURF CAMP! W ramach propozycji surf campów – firmowych wyjazdów surfingowych, oferujemy pełną opiekę podczas pobytu na Teneryfie, od momentu wyjścia z samolotu. Zaplanujemy i zorganizujemy pobyt Twojej grupy na Teneryfie w surferskim stylu. Znajdziemy idealną lokalizację do zamieszkania w okolicach oceanu, zorganizujemy wyżywienie (wizyty w lokalnych barach i restauracjach, catering – opcje wegańskie i wegetariańskie) oraz dodatkowe atrakcje tj. wycieczki objazdowe, rejsy oceaniczne połączone z oglądaniem wielorybów i delfinów, loty paralotnią z wulkanu El Teide czy wyprawy skuterami wodnymi wzdłuż klifów Los Gigantes. Fanom jazdy na deskorolce zaproponujemy nocne toury na surfboardach i longboardach, dzięki którym poznasz inne, mniej znane oblicze wyspy wiecznej wiosny. Z nami poczujesz czym jest surfing oraz odkryjesz tajemnicze, klimatyczne zakątki Teneryfy, których próżno szukać w przewodnikach, na Google Maps czy w ofertach typu „All Inclusive”. Zapraszamy na surf wyjazdy integracyjne – rozpocznij przygody z surfingiem na Teneryfie z TENERIFE SURF CAMP.

Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym, profesjonalnymi i certyfikowanymi instruktorami surfingu, opiekunami – przewodnikami znającymi Teneryfę od podszewki, osobami z kilkunastoletnim doświadczeniem w organizacji dedykowanych kursów sportowych, wyjazdów grupowych, imprez integracyjnych, eventów, wyjazdów dla firm itp. Zapraszamy do kontaktu i współpracy osoby, grupy, firmy zainteresowane tematyką surfingu, ale także chcące wykorzystać surf otoczkę w swoich produkcjach tj. projekty video, sesje fotograficzne, etc. Posiadamy w tych obszarach duże doświadczenie, niezbędny sprzęt, ogromną ilość czasu i energii do działania – „wiemy z czym to się je”. Aloha Chicas, Chicos, Amigas i Amigos!

Integracja na Teneryfie - oferta surf wyjazdów

SURFINGOWE WYJAZDY - INTEGRACJA - OFERTA DLA FIRM

 • Wyjazdy surfingowe, aktywny wypoczynek, kreatywne zajęcia
 • Wyjazdy tematyczne, konferencje, imprezy integracyjne dla firm
 • Konferencje, szkolenia, surf travel (zabawy i gry integracyjne)
 • Organizacja imprez tematycznych i eventów w surf stylu
 • Imprezy firmowe I imprezy integracyjne
 • Pełna organizacja wyjazdów: dobór lokalizacji, atrakcje na imprezy, catering, plaże Teneryfy, etc.
 • Oferta przeznaczona jest dla firm i grup pragnących poznać Teneryfę lub inne z Wysp Kanaryjskich w surferskim stylu

Wyślij nam info odnośnie Twojej grupy lub eventu: liczba osób, wiek, data pobytu na Teneryfę oraz Wasze oczekiwania. W przypadku dedykowanych eventów podeślij nam brief, zawierający szczegółowe wymagania. W ciągu doby otrzymasz dedykowaną propozycję od Tenerife Surf Camp .

Life is better when you SURF