Surferka na Teneryfie- Las Americas
Kurs surfingu na Teneryfie

SURFING NA TENERYFIE

Surf camp – szkoła surfingu i obozy surfingowe

SURFING NA TENERYFIE

Surf camp – szkoła surfingu i obozy surfingowe

Aloha Amigos! Jesteśmy Tenerife Surf Camp (TSC) – szkoła surfingu na Teneryfie. Poruszamy się bardzo powoli, koncentrując się na wszystkim co w jakikolwiek sposób łączy się z hasłem surfingu.

Organizujemy aktywne wakacje na Teneryfie – obozy młodzieżowe, indywidualne kursy szkoleniowe oraz wyjazdy integracyjne dla firm (Incentive). Naszym głównym celem jest promowanie surfingowych wakacji, jako sposobu na aktywny wypoczynek.

kurs surfingu Teneryfa - surferki

Z nami zgłębisz tajniki tego cudownego sportu, poznasz styl życia surferów, podszkolisz umiejętności lub rozpoczniesz przygodę z surfingiem od podstaw (grupowe obozy surfingowe, kameralne wyjazdy surfingowe).

Posiadamy pełne, wysokiej klasy zaplecze sprzętowe, które każdorazowo dostosowujemy do budowy ciała oraz umiejętności kursanta. Dla tych, którzy wiedzą czym jest surfing oferujemy wypożyczalnie sprzętu surferskiego.

Surfing na Teneryfie

szkoła surfingu i obozy surfingowe

Obozy surfingowe na Teneryfie - nauczyciele

SZKOŁA SURFINGU NA TENERYFIE

Surfing dla początkujących i zaawansowanych

SZKOŁA SURFINGU NA TENERYFIE

Surfing dla początkujących i zaawansowanych

Indywidualny kurs surfingu na Teneryfie. To idealny sposób, dzięki któremu bardzo szybko poznasz niezbędne podstawy do swobodnego „latania na falach”. Zacznij surf przygodę już dziś! 

Nasi nauczyciele odkryją przed Tobą krok po kroku, tajniki tego cudownego sportu. Indywidualne lub prowadzone w kameralnych grupach kursy surfingu na Teneryfie pozwolą w szybki i efektywny sposób nabyć podstawowych odruchów w wodzie, technik tego sportu oraz rozumienia i „czytania” fal. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych nauczycieli znających surf spoty Teneryfy jak własną kieszeń.

Szkoła surfingu - obozy surfingu na Teneryfie

OBOZY SURFINGOWE NA TENERYFIE - SURF CAMP

Wyjazdy surfingowe dla grup i surf atrakcje Teneryfa

SURF CAMP - OBOZY SURFINGOWE NA TENERYFIE

Wyjazdy surfingowe dla grup i surf atrakcje Teneryfa

Propozycja wyjazdów grupowych dla osób chcących zgłębić tajniki surfingu, podszkolić swoje umiejętności oraz poznać tajemnicze miejsca i piękne surf spoty Teneryfy.

Zaplanujemy i zorganizujemy pobyt Twojej grupy na Teneryfie w surferskim stylu. Znajdziemy idealną lokalizację do zamieszkania w okolicach oceanu, zorganizujemy pełne wyżywienie (wizyty w lokalnych barach i restauracjach, opcje wegańskie i wegetariańskie), zapewnimy dodatkowe atrakcje tj. wycieczki objazdowe wokół Teneryfy, rejsy katamaranem połączone z oglądaniem delfinów, loty paralotnią z wulkanu El Teide czy wyprawy skuterami wodnymi.

ATRAKCJE TENERYFA - AKTYWNOŚCI NA OBOZACH SURFINGU

Joga, paddle, deskorolka, wycieczki objazdowe…

ATRAKCJE TENERYFA - DODATKOWE AKTYWNOŚCI NA OBOZACH SURFINGU

Joga, paddle, deskorolka, wycieczki objazdowe…

Zapraszamy do skorzystania z dodatkowych atrakcji podczas kursów i obozów surfingu na Teneryfie. Joga, paddle board, wycieczki objazdowe po wyspie, wyprawy rowerowe (szosowe i górskie), kajaki, nurkowe z żółwiami, snorkeling i wiele innych.

Szkoła surfu, obozy surfingowe - wyjazdy dla firrm

SURFING - OFERTA DLA FIRM, INTEGRACJA

Surf Incentive Teneryfa – aktywny wypoczynek

SURFING - OFERTA DLA FIRM

Surf Incentive Teneryfa – aktywny wypoczynek

Wyrusz na surferską przygodę w grupie. Zaplanujemy i zorganizujemy Wasz pobyt na Teneryfie w surferskim stylu. Znajdziemy idealną lokalizację do zamieszkania w okolicach oceanu, zorganizujemy pełne wyżywienie (wizyty w lokalnych barach i restauracjach, opcje wegańskie i wegetariańskie) oraz dodatkowe atrakcje tj. wycieczki objazdowe, rejsy katamaranem połączone z oglądaniem delfinów, loty paralotnią. Fanom jazdy na deskorolce zaproponujemy nocne toury na surfboardach i longboardach.

Life is better when you SURF!